Vi lager gjerne en løsning som kombinerer deres utstyr med vårt.
DMG har flere dyktige medarbeidere som har jobbet på og med teater og revy som vet hva som kreves for å få jobben gjort.
Vi har et spennende utvalg spesialeffekter på huset.
Vi har derfor valgt og liste opp noen av dem slik at det kan hjelpe deg under planleggingen.
Hvor mye budsjett har vi og hvilke poster skal det dekke?
Hvor mye har vi til lyd og lysteknikk?
Hvor skal vi plassere scenen og hvor skal publikum sitte?
En tekniker bør sitte i midten bak, er det plass til det?
Hvor mye strøm har vi tilgang på?
Hva slags lydanlegg bør vi velge?
Hva slags revy har vi egentlig? Å hvordan bør lysoppsettet være til det?
Har vi en plass til følgespot og operatør?
Hvor mange dager og hvilke dager trenger vi lyd og lysutstyr.
Mange av disse spørsmålene kan vi hjelpe dere med. Vi har god erfaring og smarte løsninger for å løse det meste. Vi leier ut det meste man trenger til revyer. Under har vi listet opp noen produktkategorier.
Scene
Tribune
Lys
Trosser
Trådløse mikrofoner
Lyd og lysmikser
Strøm og kabler
Movingheads
Par Kanner
Følgespot
Teknikere
Røyk & Hazer maskiner
Digital Media group
Vi har et stort utgvalg lydutstyr for de fleste tenkelige oppgaver som trenger lydteknisk utstyr på et teater eller til en revy.
Frontlamper, dekorlys eller beveglige. Her har vi mange flotte lys som fint kan implementeres inn i scenografien eller effektmaskiner som kaldrøyk eller gnistmaskiner.
Vi har alt fra stilas til byggscener og riggutstyret rundt. Her finner vi garantert en løsning for deg basert på tegninger eller visjon.